X
wróć do listy wydarzeń

Dzień Dziecka!

12.05.2017

Wymodeluj swój Dzień Dziecka!

 

Zapraszamy wszystkie dzieci – i te duże i te małe – na warsztaty modelarskie z Hobby Time Club! Będziemy razem tworzyć coś bardzo duuuużeeeegooooo. Wagony, lokomotywy, drzewa, tory i wiele innych! Wszystkie te elementy podłączymy później do wielkiej kolejkowej makiety i będą one częścią naszej super wystawy, która będzie trwać aż do 11 czerwca. Potrzebujemy każdej pary rąk do pomocy!

 

Warsztaty odbywać się będą w godzinach 12:00 – 18:00 na placu przy Media Markt.

 

Ale to nie wszystko!

 

Dzień Dziecka w King Cross Marcelin to festiwal radości, zabaw, uśmiechu i szaleństw na świeżym powietrzu. Dlatego z okazji tego święta przygotowaliśmy również: eurobungee, trampoliny, wielkie dmuchane zamki oraz atrakcje specjalne od Bank Citi Handlowy (fotobudka i zdobienie ramek oraz wypasiony stół do gry Catch The Light!

 

Atrakcje zapewni również stoisko Kreatywne Maluchy z warsztatami, w których główną rolę odegrają pianki PlayMais oraz OVS Kids, który zadba o warsztaty plastyczne oraz konkurs na najlepszą stylizację! Do wygrania voucher o wartości 200zł na zakupy w ich sklepie!

 

Nie obędzie się również bez prezentów, balonów, upominków i… waty cukrowej! A za malowanie wszystkich dziecięcych buziek zadba Księgarnia Autorska.

 

A to wszystko za darmo!

 

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do King Cross Marcelin 3 czerwca w godzinach 11:00 – 19:00.

podziel się