X
wróć do listy wydarzeń

Kings of the Street Jam!

25.07.2017

25 i 26 sierpnia w King Cross Marcelin odbędzie się pierwsza edycja Kings od the Street Jam! Organizowany przez nas turniej deskorolkowy skierowany jest do dzieci, amatorów oraz profesjonalistów.

Jeśli macie zajawkę na deskę, chcielibyście spróbować swoich sił i wyżyć się kreatywnie podczas warsztatów graffiti, poznać prace lokalnych artystów oraz zdobyć fantastyczne nagrody, przyjdźcie do nas koniecznie w ostatni weekend lata.

Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy warsztaty deskorolkowe, kącik animacyjny oraz naukę jazdy na desce. Wszyscy chętni będą mogli również spróbować swoich sił w turnieju i zdobyć fantastyczne nagrody.

Tych z Was, dla których deska to drugie życie, zapraszamy do wzięcia udziały w otwartym turnieju dla profesjonalistów i amatorów. Konkurencje best trick oceniać będzie profesjonalne jury, które zdecyduje do kogo trafią nagrody, których wartość to aż 5.000 zł!

 

Więcej szczegółów oraz zapisy: King of The Street Jam

Regulamin Turnieju: REGULAMIN

 

Partnerzy akcji: Eska Summer City, Inna Strona Kreatywności, Skateboard School, Red Bull, Księgarnia Autorska Poznań, miniramp.pl, Grizzly Griptape, Selectshop Poznań, Czill, Nibiru Skateboards

Sponsorzy: House, NC+

Nagrody: więcej informacji wkrótce

 

Harmonogram:

 

25 sierpnia (piątek), 12:00 – 19:00:

- warsztaty z jazdy na deskorolce,

- warsztaty graffiti,

- turniej z nagrodami dla początkujących deskorolkowców

- jazda wolna na skateparku.

 

26 sierpnia (sobota), 12:00 – 19:00

- zawody deskorolkowe dla profesjonalistów i amatorów

- konkurencje best trick,

- jazda wolna na skateparku,

- projekcja filmu na parkingu -2.

podziel się