Wczytywanie strony...

Klienci King Cross

Zawsze


w

dobrym stylu

RETAILTAINMENT

Zakupy i Rozrywka


dla

Wszystkich


KING CROSS MARCELIN

To wyjątkowe miejsce, w którym spełniamy Twoje oczekiwania i jedyna galeria handlowa w zachodniej części Poznania.
U nas znajdziesz nie tylko najlepsze marki, ale również wyjątkową atmosferę. Tu kreujemy modową rzeczywistość miasta.
na zakupy zaprasza Cię 122 sklepów, z krajowymi i światowymi markami. Wierzymy, że dzięki dogodnemu położeniu, szerokiej ofercie handlowej i rozrywkowej King Cross Marcelin będzie obiektem częstych odwiedzin i miejscem do którego z przyjemnością będziesz wracać.

Bezpłatne Wi-Fi

Na terenie całego obiektu oferuje bezpłatny dostęp do Internetu.

Karty Podarunkowe

Odwiedź King Cross Marcelin, kup kartę podarunkową i spraw sobie lub bliskiej osobie chwilę przyjemności!

Parking

Na zmotoryzowanych czeka parking z ponad 2000 miejscami postojowymi na podziemnym, bezpłatnym parkingu.


Promocje


Wydarzenia

  • 18.05.2020
Otwarcie strefy beauty.

Już od poniedziałku do normalnej pracy w King Cross Marcelin wracają salony fryzjerskie: Jean Louis David i Studio 63 oraz salon stylizacji paznokci Semilac.  Nasi najemcy są gotowi na przyjęcie Klientów z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa! Zapraszamy do zapisów! 

  • 05.05.2020
  • 09:00
Pełna lista czynnych sklepów

Drodzy Klienci, poniżej publikujemy pełną listę czynnych sklepów. Centrum jest czynne w godzinach 9:00 - 21:00 (Auchan 7:00 do 22:00 i w niedziele handlowe od godziny 8:00 do 21:00.).

  • 02.05.2020
#bezpieczneZakupy

W naszym centrum bezpieczeństwo klientów, najemców oraz ich pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego w King Cross Marcelin wprowadziliśmy wiele rozwiązań, które mają na celu chronienie Twojego zdrowia podczas wizyt u nas.

Zobacz wszystkie wydarzenia

King Cross Marcelin w liczbach

W King Cross znajdziesz nie tylko najlepsze marki, ale również wyjątkową atmosferę. Tu kreujemy modową rzeczywistość miasta, na zakupy zaprasza Cię 122 sklepów, z krajowymi i światowymi markami. Wierzymy, że dzięki dogodnemu położeniu, szerokiej ofercie handlowej i rozrywkowej King Cross Marcelin będzie obiektem częstych odwiedzin i miejscem do którego z przyjemnością będziesz wracać. Atuty King Cross:


więcej

Sklepy

M

Odwiedzających rocznie

Lat na lokalnym rynku
Bardzo fajne centrum handlowe. Niewielkie, a jest w nim wszystko, co potrzeba. Auchan, Rossmann, Pepco i sklepy odzieżowe i obuwnicze najbardziej popularnych marek. Do tego Jysk i Media Markt. Idealne miejsce na szybkie, ale szeroko zakrojone zakupy.
Aleksandra

Przedsiębiorca