Wczytywanie strony...


Targi PupiLove w King Cross Marcelin

02.04.2023 - 02.04.2023
11:00 - 17:00

Już w niedzielę 2 kwietnia odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze psie oraz kocie akcesoria i produkty.

Zapraszamy Was razem ze swoimi Pupilami na największe targi w Poznaniu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pamiętajcie, że King Cross Marcelin jest pet friendly więc bez problemu możecie wejść do naszego centrum ze swoimi zwierzakami.

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi wspieramy również zwierzęta potrzebujące pomocy. To doskonała okazja aby wspólnie z działającą lokalnie organizacją poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini - sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila. Na sesję zapraszamy w godz. 13-15.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Poznaniu odbędą się w niedzielę 2 kwietnia w King Cross Marcelin. Targi możecie odwiedzić w godzinach 11:00 - 17:00.

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych i odwiedź PupiLove Targi.