Wczytywanie strony...


Świętujmy Dzień Nauczyciela z Podwójnymi Punktami!

11.10.2023 - 14.10.2023
09:00 - 21:00

Wszyscy przygotowani? Świętujmy Dzień Nauczyciela z Podwójnymi Punktami!

 

Przygotuj się na wyjątkowy okres, który połączy zakupy, czytanie i Dzień Nauczyciela! King Cross Marcelin zaprasza do udziału w akcji "Wszyscy przygotowani?

To nie tylko doskonała okazja do znalezienia wymarzonej książki czy produktu kulturalnego, ale także szansa na zdobycie podwójnych punktów w aplikacji Klub Marcelin.

 

Oto, co musisz wiedzieć:

 

Data akcji: Od 11 października do 14 października możesz cieszyć się podwójnymi punktami w Klubie Marcelin za paragony z zakupów dokonanych w Empiku i księgarni Świat Książki w naszym centrum handlowym.

 

Podwójne Punkty: Każdy paragon z Empik i Świat Książki będzie mnożył się, dostarczając Ci podwójną ilość punktów. To znaczy, że Twoje zakupy staną się jeszcze bardziej satysfakcjonujące, a Ty zbierzesz punkty szybciej niż zwykle.

 

Dzień Nauczyciela: Nasza akcja przypadająca w tym okresie doskonale wpisuje się w obchody Dnia Nauczyciela. To doskonała okazja, aby podziękować swoim nauczycielom za ich trud i poświęcenie, korzystając z szerokiej oferty Empik i Świat Książki.

Ciesz się kulturą, literaturą i sztuką, robiąc zakupy w Empik i Świat Książki. Nie tylko wzbogacisz swoją biblioteczkę, ale także zgromadzisz punkty Klubu Marcelin, które później możesz wymienić na fantastyczne nagrody i korzyści.

 

Klub Marcelin: Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem Klubu Marcelin, to teraz jest doskonały moment, aby się zarejestrować. Dołącz do naszej społeczności i ciesz się z wyjątkowych nagród. Pobierz aplikację Klub King Cross Marcelin Android lub iOS.