Wczytywanie strony...


5 SPOSOBÓW NA… GRUDNIOWE ZAKUPY

06.12.2023 - 31.12.2023

Grudzień to bez wątpienia najgorętszy (pomimo panującej aury) okres w roku. Nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz imprezy sylwestrowe nieodłącznie kojarzą nam się z przygotowaniami do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

 

W King Cross Marcelin chcemy żeby każda wizyta wiązała się udanymi zakupami w miłej i spokojnej atmosferze. Bez niepotrzebnych stresów i napięć. Dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek  na spokojne zakupy.

 

1. Godziny otwarcia, czyli na wszystko jest czas!

King Cross Marcelin jest czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00. Auchan od 7:30 do 22:00.

Zaplanuj swoje zakupy poza godzinami największego ruchu. Nasze sklepy są przygotowane na świąteczny okres zakupowy i bez problemu kupisz prezenty lub inne potrzebny produkty wczesnym rankiem lub wieczorem.

Uwaga! W grudniu są też dwie niedziele handlowe! 10 i 17 grudnia jesteśmy czynni od 10:00 do 20:00, Auchan od 7:00 do 22:00.

 

2. Parking, czyli do kogo należy czarna Alfa Romeo, która blokuje wjazd dla mojej furki ;-)

Nasz parking posiada 1900 miejsc i znajduje się na dwóch poziomach.

Niestety nie zawsze możemy zagwarantować miejsce pod samym wejściem do centrum. Dlatego jeśli widzisz, że nie ma wolnych miejsc, stań nieco dalej.

 

3. „Zróbcie coś z parkingiem, 30 minut stoję w korku!”

W grudniu mamy dodatkowych pracowników ochrony dedykowanych do kierowania ruchem na parkingu. Zapewniamy, że wiemy, że wyjazd z centrum w godzinach szczytu z centrum to prawdziwa próba nerwów, bo często razem z Tobą czekamy na wyjazd.

Pamiętaj proszę, że drogi dojazdowe do King Cross Marcelin (czyli skrzyżowanie ulic: Bukowskiej i Jasnej oraz ulic: Łubieńskiej i Bułgarskiej) są wyposażone w sygnalizację świetlną, na którą nie mamy wpływu (a bardzo byśmy chcieli). Z tego powodu wyjazd z parkingu King Cross Marcelin w godzinach szczytu trwa dłużej niż zwykle. 

Uprzejmie prosimy o nieparkowanie na terenach zielonych centrum oraz na chodnikach zaraz przed wejściem. Grozi za to mandat i taki pojazd może zagrażać bezpieczeństwu innych.

 

4. Wuchta wiary

W King Cross Marcelin lubimy kiedy do nas przychodzicie. W takim towarzystwie zakupy to sama przyjemność. 

W grudniu jest Was szczególnie dużo. Dlatego też zaplanuj sobie krótką przerwę w jednej z naszych restauracji lub kawiarni żeby odsapnąć.

Dla dzieci, które najdzielniej jak mogą, znoszą tłumy, hałas i gorączkę grudniowych zakupów mamy przygotowany plac zabaw obok salonu Empik.

Dla każdego znajdzie się miejsce w naszym centrum, ale jeżeli wiecie, że ktoś z rodziny albo Wasze dziecko, nie najlepiej znosi tłumy, przyjedź do nas sam, a swoich najbliższych poproś o przygotowanie domu na święta. A w większym gronie spotkamy się następnym razem.

Uwaga!
Dla naszych Klientów o wysokiej wrażliwości na bodźce obowiązują godziny ciszy.
W każdy wtorek od 15:00 do 18:00 wyłączamy muzykę, ogłoszenia głosowe ograniczamy do minimum oraz przygaszamy oświetlenie. Wszystko po to, aby zakupy w naszym centrum były jeszcze bardziej komfortowe dla każdego.

 

5. Ostatnie, ale najważniejsze!!!

Bądźmy dla siebie uprzejmi. Osoba z auta obok również chce wyjechać tak szybko jak to możliwe. Ktoś za Tobą zapewne niechcący potrącił Cię torbą z zakupami. Przepuszczajmy w kolejce do kas, ludzi którzy mają trudność, żeby w takiej kolejce wystać.

Wyrozumiałość, cierpliwość i nawet najmniejsza uprzejmość potrafią zdziałać cuda.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami. Życzymy udanych przygotowań do świąt!

King Cross Marcelin