Wczytywanie strony...

  • Home
  • Skate Park K-Roll

Jesteś gotowy na niezapomnianą dawkę ekstremalnych wrażeń? Jeśli tak, to zapraszamy do Krytej Skate Strefy K-Roll. Jest to idealne miejsce dla wszystkich skate zajawkowiczów m.in. - deskorolki, hulajnogi wyczynowe, rolki, wrotki, bmx, longboardy itd. Jeżeli zależy Tobie na rozwoju swojej pasji, zwłaszcza w czasie deszczowych lub zimowych mrozów K-Roll jest miejscem dla Ciebie. Z nami możesz jeździć przez cały rok i bez względu na warunki atmosferyczne.

K-roll wyróżnia przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Zapewniamy, że z nami przeżyjesz niezapomnianą przygodę, pełną uśmiechu, dobrej zabawy i mocnych wrażeń. Czekają na Ciebie super przeszkody, rampa i tor do jazdy, więc każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od poziomu zaawansowania.Możemy również spróbować razem nowych tricków i podzielić się swoimi doświadczeniami. A jeśli dopiero zaczynasz przygodę z skate sportem to nie martw się, na miejscu znajdziesz też instruktorów, którzy chętnie wprowadzą Cię w tajniki tej szalonej sztuki.


K-roll to idealne miejsce na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną, nauczenie się nowych trików czy po prostu na relaks i zabawę. Do zobaczenia na rampie.

Działamy od poniedziałku do piątku oraz w niedziele handlowe 

16:00-21:00

Parking zielony poziom -2

Bilet - 20 zł 

Zajęcia grupowe 60 zł/os

Zajęcia indywidualne 120 zł/os

Karnet miesięczny 150 zł