wróć do listy wydarzeń

Zimowa zbiórka

21.11.2017

Już od 25 listopada w naszej galerii na placu przy Media Markt znajdziecie ogromny kosz, ponieważ… ruszamy z kolejną edycją Zimowej zbiórki dla bezdomnych zwierząt! Razem z Wami chcemy pobić zeszłoroczny rekord (niemalże 700 kg karmy!) i wesprzeć poznańskie schroniska i przytuliska. Z tej okazji w sklepie Leopardus czeka na Was 10% zniżki na zakupy, na rzecz zbiórki. A co zbieramy?

- karma sucha i mokra

- koce, ręczniki, legowiska, podkłady

- miski dla psów i kotów

- obroże, smycze, szelki

- środki higieniczne (tj. szampony dla zwierząt, opatrunki, leki)

-gryzaki, zabawki.

Uzbierana karma zostanie przekazana na rzecz bezdomnych zwierząt- podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt.

Mamy jednak jeszcze jedną niespodziankę! Za każdy kilogram zebranej karmy King Cross Marcelin wpłaci 10 zł na rzecz Fundacji Głosem Zwierząt, więc  nie czekajmy, pomagajmy! Tylko od Was zależy jaka kwota zasili konto Fundacji J

Zimowa zbiórka trwać będzie w dniach 25.11 - 31.12.2017 r.

Całą akcję rozpoczynamy z wielkim przytupem! 25 listopada 2017 r. na placu przy Media Markt czekać będą na Was wolontariusze Fundacji Głosem Zwierząt oraz ekipa Radia Poznań. Przygotowali dla Was: Radiową Strefę Wypoczynkową Radia Poznań, a w niej moc atrakcji dla najmłodszych, fotobudkę i maskotki radiowe! :)

Wszystkie atrakcje będą trwały w godzinach 11:00 – 16:00.

 

Partnerzy tegorocznej zbiórki: Fundacja Głosem Zwierząt, Radio Poznań, Frog Media Group.

 

REGULAMIN ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem zbiórki dla zwierząt jest Poznań Żonkil S.A. z siedzibą w Warszawie (04-190), ul. Jubilerska 1/3 oraz Fundacja Głosem Zwierząt z siedzibą w Skórzewie (60-185), ul. Podbiałowa ½.

2. Uczestnictwo w zbiórce dla zwierząt jest dobrowolne i równoznaczne z akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości. Zbiórka jest akcją charytatywną.

 

II. CZAS TRWANIA ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT

1. Zbiórka dla zwierząt rozpoczyna się w dniu 25.11.2017 r. o godz. 9:00, a kończy w dniu 31.12.2017 r.

 

III. ZASADY ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT

1. Zbiórka trwać będzie w terminie 25.11-31.12.2017 r. w godzinach otwarcia galerii King Cross Marcelin, ul. Bukowska 156, 60-198 Poznań (w dalszej części Centrum) na placu przy Media Markt (Centrum ma prawo do zmiany miejsca).

2. Do zbiórki kwalifikują się następujące dary: karma mokra i sucha, witaminy dla zwierząt, środki higieniczne, legowiska, koce, ręczniki, podkłady, zabawki, smycze, obroże, szelki, miski oraz wszystkie inne przydatne zwierzętom akcesoria.

3. Zebrane dary dla zwierząt zostaną zabrane przez Fundację Głosem Zwierząt. Po zakończonej akcji zostaną dokładnie przeliczone i zostaną rozesłane między współpracujące z Fundacją Głosem Zwierząt schroniska i przytuliska.

4. Centrum zobowiązuje się do wypłacenia na rzecz Fundacji Głosem Zwierząt kwoty adekwatnej do ilości zebranej karmy (1kg=10zł). Maksymalna kwota darowizny to 10.000 zł.

5. Kwota zostanie wyliczona na podstawie końcowych raportów Fundacji Głosem Zwierząt prezentujących zebraną ilość karmy.
 

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin dostępny jest w Sekretariacie Biura Dyrekcji King Cross Marcelin (ul. Bukowska 156, 60-198 Poznań) oraz na stronie internetowej: www.kingcrossmarcelin.pl

podziel się