wróć do listy wydarzeń

Weekend Manicure

07.03.2018

Najnowsze trendy w manicure, spotkanie z utalentowanymi instruktorami marki Semilac oraz odrobina ruchu z energetycznym teamem Sióstr Bukowskich? Jasne, że tak!
Wszystkie te atrakcje czekają na was 17 marca, a to za sprawą otwarcia salonu Semilac w King Cross Marcelin!

Tydzień przed targami będziecie mieli okazję zapoznać się z nowościami kosmetycznymi marki Semilac, porozmawiać z abmasadorami oraz skorzystać z cennych rad profesjonalistów, których będzie można zobaczyć na żywo przy pracy. Każdy z instruktorów Akademii Semilac zaprezentuje inną, pokazującą nowe trendy sezonu wiosennego 2018, technikę, kolorystykę oraz stylistykę. 

Wśród fachowców spotkacie Anię Kidawkę z warszawskiej Akademii Semilac oraz Krzysztofa Świrskiego z Akademii Semilac w Poznaniu.

Wydarzenie poprowadzi – Leszek Stanek, a trening Siostry Bukowskie! Pati i Marsi, czyli energetyczny team dwóch sióstr, będą z nami już od 14! Będziecie mogli je spokać w naszej galerii oraz salonie Semilac!

 

KONKURS

 

1. Przyjdź 17 marca do King Cross Marcelin
2. Zrób zdjęcie swojej stylizacji manicure
3. Wygraj lakiery z najnowszej kolekcji Semilac PasTells!

Stoisko konkursowe znajdować się będzie na placu przy Media Markt.

Godziny otwarcia stoiska konkursowego: 12:30 – 16:45

 

HARMONOGRAM

 

13:00 – 13:30 – Ania Kidawka i prezentacja stylizacji w trendzie 2MANI

 

Trend odważnie łączący dwa wzory i różne kolory w jedną wysmakowaną całość! Dla wszystkich miłośniczek modnych wzorów na sukienkach, marynarkach i paznokciach marka Semilac opracowała trend, który sprawi im podwójną radość! Wzór powstały na bazie 2Mani oparty jest na Twoich ulubionych kolorach i dwóch różnych wzorach (na przykład na paskach i kwiatach lub kratce i kropkach). Bo w życiu nie chodzi przecież o to, by się ograniczać! Niekonwencjonalne łączenia to hit światowych wybiegów, który pomimo pozornej ekstrawagancji zachowuje najważniejsze cechy elegancji i klasy. Kratka i paski na jednym paznokciu? Jak najbardziej! Trend oparty na wyszukanych łączeniach świetnie odnajduje się w modnych, wiosennych barwach. Zmaluj nimi na przykład wiosenne kwiaty na geometrycznym czarno-białym tle. To się sprawdza! Zwłaszcza jeśli masz naturę odważnej buntowniczki – 2Mani to dla Ciebie z decydowanie nie too many!

 

13:30 – 13:45 – konkursy z nagrodami

 

13:45 – 14:15 – Krzysztof Świrski i jego stylizacja ANIMANI

 

Zwierzęce wzory czają się i przygotowują do ataku. Oczywistości nie mają z nimi szans! Na paznokciach i na odzieży pojawiają się regularnie, ale jeszcze nigdy nie były tak wyraźnie widoczne, by nie napisać agresywne, na światowych wybiegach! Zarówno wzory oparte na cętkach, jak i w pełni widoczne zwierzaki to nie tylko symbol budzącej się do życia wiosny, ale też silny trend modowy, który z powodzeniem możesz przenieść na paznokcie. AniMani to oryginalne podejście do zwierzęcych motywów dążące do ukazania ich w zupełnie no wej, mniej oczywistej formie.

 

To przyciągające wzrok i wybijające głębię barwy zdobienia strukturalne, odwzorowujące fakturę skóry, łusek czy nawet skorupek! W AniMani wszystkie chwyty dozwolone. Polecamy dodatkowe wzbogacenie strukturymocnym lśnieniem, które idealnie nada się przy tworzeniu stylizacji inspirowanych barwami mieszkańców morskich otchłani lub kusiciela z rajskich ogrodów. Dla fanek sprawdzonych rozwiązań mamy pod ręką hity rodem z sawanny – to nawiązania do pasków zebry lub bardziej drapieżnych cętek przedstawionych w klasycznych lub wiosennych barwach! W tym sezonie możemy czerpać z nich

 

14:15 – 14:30 – konkursy z nagrodami

 

14:30 – 15:00 – Krzysztof Świrski i prezentacja stylu MANIWAY

 

Trend hołdujący podążanie własną drogą – także w przypadku zdobienia paznokci! My Way or… ManiWay! Jeśli uwielbiasz podążać swoimi ścieżkami, a wszelką szablonowość omijasz szerokim łukiem – ten trend świetnie wpisze się w Twoją niepokorną osobowość! ManiWay to dość odważna forma minimalistycznego zdobienia, która kieruje się zasadą braku ograniczeń na ostatniej prostej! To nic innego, jak dość łatwy do wykonania pasek poprowadzony wzdłuż paznokcia, który może delikatnie doprawić naszą lekką stylizację lub dodać jej ostrego wyrazu płynącego z widocznego lśnienia. Wszystko zależy od Twojego nastroju, preferencji i okazji! Tego rodzaju zdobienie paznokcia w magiczny sposób wysmukla płytkę. Dodatkowo ManiWay nawiązuje do nieśmiertelnych wzorów w stylizacji, które nigdy nie wychodzą z mody. Mowa o paskach, kratce lub kolorowym ombre, które każdego roku wracają w wielkim i zupełnie nowym stylu. Jeden pasek na środku paznokcia będzie idealnym dopełnieniem naszej modnej odzieżowej stylizacji, która wiosną 2018 może być doprawiona rozbielonymi barwami lub przeciwnie – prezentować swój urok w maksymalnym połysku!

 

15:00 – 15:15 – konkursy z nagrodami

 

15:15 – 15:45 – Ania Kidawka i propozycje manicure w stylu SPRING MANITIUL

 

Na wiosnę kobiecość rozkwita delikatnymi koronkami w pastelowych barwach! Przezroczystości i maksymalnie lekkie tkaniny są modnymi hitami ostatnich sezonów! Wiosna nic w tej kwestii nie zmieni - delikatny Manitul nadal króluje na światowych wybiegach. Czołowi projektanci ubierają go w kolory przeważnie pastelowe, które dodają mu zwiewnej kokieteryjności. Ta romantyczna, ażurowa propozycja wygląda niezwykle interesująco na paznokciach, które wiosną prezentujemy przeważnie w rozbielonych odcieniach. Charakterystyczną nowością wiosennej wersji dobrze znanego Manitiulu są strukturalne zdobienia, zamykające w sobie motywy kwiatów i delikatnych listków. To nie tylko kunsztowny wzór, ale także przyjemna dla oka zabawa formą, która czyni manicure jeszcze bardziej intrygującym. Wiosenna odsłona Manitiulu w jasnych kolorach to nie tylko modna stylizacja na co dzień – to też idealna propozycja na manicure będący dopełnieniem kreacji ślubnej. Warto zwrócić na nią uwagę, jeśli szukamy rozwiązań łączących w sobie kobiecą delikatność z oryginalnością. Wszystko jednak zostaje utrzymane w klasycznym i bardzo eleganckim stylu. W sam raz zarówno dla pięknej Panny Młodej jak i towarzyszącym jej modnym druhnom!

 

16:00 – Trening Sióstr Bukowskich (szczegóły tutaj: TRENING)

 

 

 

17 marca

12:00 – 18:00

  

 

REGULAMIN KONKURSU

“Wiosenne stylizacje z Semilac”

 

§ 1 - POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Konkurs (zwany dalej: „Konkursem”) będzie prowadzony pod nazwą: „Wiosenne stylizacje z Semilac” 17 marca 2018 roku.
2. Organizatorem Konkursu jest  [Kotwica] MTM Michał Teodorczak z siedzibą w Manieczkach, przy os [Kotwica] . Słowiańskim, nr 15A, 63-112, poczta Brodnica, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 7792413878, REGON: 302436962 (zwana dalej „Organizatorem”).
3. Celem Konkursu jest promocja produktów marki „Semilac”, dystrybuowanej przez Organizatora.
4. Możliwość wzięcia udziału w Konkursie mają pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych (zwane dalej: „Uczestnikami”).
5. Konkurs rozpoczyna się o godzinie  12:30 i trwa do godziny 16:45. W dniu Konkursu od godziny 12:30 do godziny 16:45.  Uczestnicy mają możliwość dokonywania zgłoszeń swojego udziału w Konkursie w miejscu pokazu Semilac, tj. w centrum King Cross Marcelin w Poznaniu.
6. Niniejszy regulamin (zwany dalej „Regulaminem”) stanowi podstawę Konkursu, reguluje zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie, jak również określa prawa i obowiązki Uczestników Konkursu oraz prawa i obowiązki Organizatora. Treść Regulaminu jest dostępna do wglądu w ww. miejscu przeprowadzania Konkursu.
7. Uczestnictwo w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu. Uczestnicy Konkursu są zobowiązani do przestrzegania zasad zawartych w Regulaminie.

 

§ 2 - WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 

1. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być:

a) pracownicy Organizatora oraz strony umów cywilnoprawnych zawartych z Organizatorem;
b) inne osoby, które brały udział w organizacji Konkursu;
c) osoby najbliższe wobec osób wymienionych w lit. a) – b) powyżej, to jest osoby będące wobec takiej osoby małżonkiem, wstępnym, zstępnym, rodzeństwem, powinowatym w tej samej linii lub stopniu, osobą pozostającą w stosunku przysposobienia lub jej małżonkiem, a także osobą pozostającą we wspólnym pożyciu.

3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dokonanie w dniu Konkursu, w godzinach 12:30-16:45, przy stanowisku konkursowym, zgłoszenia do udziału w Konkursie (dalej jako „Zgłoszenie”) polegającego na:

a) zapoznaniu się z Regulaminem i jego akceptacji;
b) sfotografowaniu przez przedstawicieli Organizatora dłoni Uczestnika Konkursu prezentującej wiosenną stylizację paznokci.

4. W ramach Konkursu Uczestnik może dokonać maksymalnie jednego Zgłoszenia (tj. może przedstawić do sfotografowania dwie dłonie z jedną stylizacją).

 

§ 3 - PRZEBIEG I ZASADY KONKURSU

 

1. Zadaniem Uczestnika w ramach Konkursu jest umożliwienie przedstawicielom Organizatora sfotografowania dłoni Uczestnika Konkursu prezentującej wiosenną stylizację paznokci.

2. W celu wyboru najlepszych stylizacji paznokci Uczestników, Organizator powoła komisję konkursową (zwaną dalej: „Komisją Konkursową”), w składzie co najmniej 3-osobowym.
3. Komisja Konkursowa dokona wyboru trzech Uczestników z najlepszą stylizacją paznokci według własnej, subiektywnej oceny, biorąc pod uwagę m.in. twórczy charakter, estetykę i zgodność z tematem konkursu danej stylizacji. Decyzje Komisji Konkursowej podejmowane będą zwykłą większością głosów, oddanych przez członków Komisji Konkursowej.
4. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni poprzez umieszczenie zwycięskich prac na stronie internetowej https://www.facebook.com/semilackingcross w terminie do 20 marca .

 

§ 4 - NAGRODY

 

1. W Konkursie przewidziano nagrody dla trzech laureatów
2. Nagrody stanową:

a) 7 lakierów hybrydowych z kolekcji Pastells 2
b) 5 lakierów hybrydowych z kolekcji Pastells 2
c) 3 lakiery hybrydowe z kolekcji Pastells 2

 

3. Laureatom nie przysługują roszczenia o wypłatę nagród w ekwiwalencie pieniężnym, ani roszczenia o zamianę przyznanej nagrody na inną nagrodę.
4. Laureat nie może przenieść prawa do nagrody na osoby trzecie.
5. Nagrody zostaną wręczone Laureatom do dnia 24 marca 2018 w sklepie Semilac – King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156 , 60-198 Poznań.
6. Laureaci są zobowiązani do podania Organizatorowi imienia, nazwiska, nr PESEL, telefonu kontaktowego oraz adresu zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
7. Laureat jest obowiązany przekazać Organizatorowi dane kontaktowe, o których mowa w ust. 6 powyżej w dniu Konkursu. Nieprzekazanie wymaganych danych w terminie wskazanym w zdaniu poprzednim powoduje utratę prawa do nagrody przez Laureata.
8. W przypadku utraty prawa do nagrody zgodnie z ust. 7 powyżej, nagroda pozostaje własnością Organizatora.
9. Laureat otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną stanowiącą 11,11% wartości przekazanej mu odpowiednio nagrody rzeczowej, która nie zostanie wypłacona Laureatowi lecz potrącona przez Organizatora jako płatnika 10% ryczałtowego podatku dochodowego od osób fizycznych od przekazanych w Konkursie nagród. Kwotę potrąconej nagrody pieniężnej Organizator odprowadzi do właściwego Urzędu Skarbowego w wykonaniu obowiązku z art. 30 ust. 1 pkt 2 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. Nagrody wydane zostaną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

 

§ 5 - WIZERUNEK

 

1. Poprzez wzięcie udziału w Konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku Uczestnika w postaci jego dłoni na fotografii, w celach związanych z promocją i reklamą produktów oferowanych przez Organizatora, w szczególności poprzez wykorzystanie wykonanej fotografii w sposób opisany poniżej:

a) utrwalanie dowolnymi technikami, w tym w szczególności utrwalanie w całości
i we fragmentach na wszelkich nośnikach audiowizualnych jak np. taśmie światłoczułej, magnetycznej, celuloidowej, nośnikach cyfrowych – DVD, CD, CD ROM, VCD, Mini Discach, płytach MP3, kliszy fotograficznej, płycie analogowej, dysku optycznym, kościach pamięci, nośnikach komputerowych i innych nośnikach zapisów i pamięci,
b) zwielokrotnianie utrwaleń w całości i we fragmentach dowolnymi technikami, w tym drukarską, reprograficzną, światłoczułą, magnetyczną, cyfrową, optyczną, techniką zapisu komputerowego, na nośnikach audiowizualnych, wideofonicznych, komputerowych,
c) wprowadzanie do pamięci komputera,
d) wprowadzanie do lokalnych sieci komputerowych,
e) tłumaczenie, opracowanie, aranżacja, przystosowanie, zmiana układu lub jakiekolwiek inne zmiany w zapisie komputerowym, z prawem do zwielokrotnienia rezultatów tych zmian, z zachowaniem praw osoby, która te zmiany wykonała,
f) wprowadzanie do sieci teleinformatycznych, w tym sieci intranet i Internet, sporządzanie kopii takich zapisów, oraz rozpowszechnianie (publikacja) w sieciach teleinformatycznych, w tym sieci intranet i Internet; rozpowszechnianie na stronach internetowych Organizatora (w tym …www.semilac.pl….), na profilach Organizatora w portalach społecznościowych (w tym w serwisach: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Tumblr, YouTube, Snapchat, Vine.co); udostępnianie za pośrednictwem aplikacji mobilnych; a także swobodne linkowanie (odsyłanie), w tym m.in. na:

- Fanpage na Faceboooku: (dostępnym pod adresem: https://www.facebook.com/semilackingcross, www.facebook.com/Semilac/);
- Instagram (dostępnym pod adresem: www.instagram.com/semilac);
- YouTube (dostępny pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UC9jygt9jFzUs5svJ0kj1nFg.);

- strona internetowa dostępna pod adresem: www.semilac.pl

 

§ 6 - DANE OSOBOWE

 

1. Administratorem danych osobowych Uczestników jest Organizator.
2. Dane osobowe Uczestników przetwarzane będą przez Organizatora wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, w tym rozliczenia należnego zryczałtowanego podatku dochodowego.
3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podając dane osobowe, osoba podająca dane wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
4. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach przewidzianych przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
5. Wszelką korespondencję dotyczącą przetwarzania danych osobowych należy przesyłać na adres Organizatora podany w punkcie § 1 ust. 2 Regulaminu.

 

§ 7 - POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

1. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie oraz wyraża zgodę na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie.
2. Uczestnik może zrezygnować z udziału w Konkursie poprzez zgłoszenie tego faktu w dniu Konkursu przy stoisku konkursowym Organizatora.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu na wypadek, gdy konieczność jej wprowadzenia zaistnieje z obiektywnych przyczyn nieleżących po stronie Organizatora, o ile nie spowoduje to pogorszenia warunków uczestnictwa w Konkursie.
4. Skrócony opis zasad przeprowadzenia Konkursu znajduje się w materiałach reklamowych
i informacyjnych towarzyszących Konkursowi. Wszystkie treści zawarte w tych materiałach mają charakter jedynie informacyjny. Moc wiążącą mają jedynie postanowienia Regulaminu.
5. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie powszechnie obowiązujące przepisy polskiego prawa.

 

 

 

podziel się