wróć do listy wydarzeń

Plaża na Marcelinie

28.06.2018

Wakacje, środek miasta, upał… Wyjechałoby się gdzieś posiedzieć na piachu, ale wszędzie daleko? Wcale nie! Plaża, leżaki i palmy na Marcelinie czekają na Was przez całe dwa miesiące.

Od poniedziałku do niedzieli możecie odwiedzić Plażę na Marcelinie i powylegiwać się na słońcu przy orzeźwiającej mgiełce z kurtyn wodnych. Na dzieciaki czekać zawsze będzie plac zabaw oraz ogromna piaskownica! Nie zabraknie również tematycznych zabaw w weekendy, sobotnich przedstawień z Kololowe Skarpety oraz atrakcji specjalnych zagwarantowanych przez sklepy King Cross Marcelin!

 

HARMONOGRAM WYDARZEŃ SPECJALNYCH

Plaży na Marcelinie

2.07 – 26.8.2018 r. 11:00 – 19:00

 

Plaża na Marcelinie czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00 – 19:00. 

 

7-8 LIPCA – CZEKOLADOWE POSZUKIWANIE SKARBÓW!

Wszyscy lubią czekoladę… Niezależnie od pory roku możemy wcinać ją tonami! Przez cały weekend będziemy myśleć tylko o niej podczas czekoladowych podchodów, poszukiwania skarbu w piasku oraz słuchając opowieści o fabryce czekolady. Wśród atrakcji również dekorowanie babeczek oraz czekoladowe warsztaty plastyczne.
 

Partnerem wydarzenia jest sklep Dealz.

 

14-15 LIPCA – PIASKOWA ARCHITEKTURA!

sobota 11:00 – spektakl „Francja Elegancja”

Pole Marsowe nad Sekwaną.

To pierwsza podróż liniami lotniczymi King Cross Airlines. Pilot Dodo wypolerował już swój samolot Bolek 767 Jumbo Jet i czeka na swoją załogę, po to, by wyruszyć do słonecznej Francji.

To miało być zwyczajne spotkanie przy filiżance herbaty z jego przyjaciółką Chanel….  Pilot Dodo, jak zawsze został wplątany ”jak ciasto w croissant” w sam środek problemu. Francuski Gang Bagieta ukradł wieżę Eiffla i ukrywa się przed Paryską Policją. Turyści rozpaczają, przyszły narzeczony Zenek nie wie gdzie się teraz oświadczyć, cały urok Paryża stracił sens...

Czy Pilot Dodo wraz ze swoją załogą rozbije Gang Bagiety? Jak złodzieje zdołali ukraść i ukryć wieżę Eiffla? Czy pilot bezpiecznie wyląduje na nieznanym lądzie?

“Francja elegancja” to interaktywny spektakl, w którym Pilot Dodo wraz z dziećmi poznają najskrytsze zakamarki Francji!

Niesamowite zwroty akcji i duża dawka humoru gwarantowane!

 

A przez całe dwa dni w programie: budowanie zamków z piasku, wielkich klocków i kartonów, dmuchany zamek dla najmłodszych oraz spotkanie z budowniczymi.

 

21-22 LIPCA – DR WARZYWKO W NATARCIU!

Sobota 11:00 – spektakl „Niezły Meksyk”

Samolot Bolek 767 Jumbo Jet zaczął szaleć niczym sztorm na morzu. Wskazówki w kokpicie obracają się z prędkością światła. Zepsuty samolot? Nic bardziej mylnego! To oznaka potężnego skarbu, który jest bardzo blisko…

Pilot Dodo wybiera się w podróż swoim Bolkiem 767 Jumbo Jet.

Kolejna zagadka? Kolejne tajemnice? Otóż nie! Tym razem Kapitan Dodo wybiera się ze swoją załogą, by zdobyć skarb Azteków!

Dokąd? Do gorrrrrącego Meksyku!

Podobno jednym ze znalezisk będzie złote sombrero!  Wyprawa nie będzie prosta, a na uczestników wyprawy czyhać będzie wiele przeszkód, które uniemożliwiają im zdobycie skarbu. 

Czy Pilot Dodo zaprzyjaźni się z Pulchnym Rodriguezem? Ile czasu zajmie trasa do Meksyku? Jakie przygody czekają turystów na miejscu?

“Niezły Meksyk” to interaktywny spektakl, w którym niezła historia dostarczy nam niezłej dawki humoru! O oprawę muzyczną zadba Dj Mariaci.

 

Tuż po interaktywnym spektaklu Niezły Meksyk, zapraszamy do strefy animacyjnej, gdzie czekać na Was będzie oprócz dr Warzywko również Akademia Piłkarska Reissa, która przeniesie w gorący klimat, gwarantując piłkarskie emocje na najwyższym poziomie! 

 

A przez całe dwa dni w programie: gry i zabawy o zdrowej żywności, samodzielne serwowanie soków, nauka o zdrowej żywności i strefa małego ogrodnika!

 

26-29 lipca – strefa AVENE

Stoisko z dermokonsultacjami marki Avene.

 

11-12 SIERPNIA – ŚWIĘTO FOTOGRAFII I LATARNI MORSKICH

sobota 11:00 – spektakl „Wielki Kanion – wielkie kłopoty”

Ameryka Północna, rok 1873, palące stepy wielkiego Kanionu.

Temperatura sięga  kresu termometrów, kukurydza na polu przemienia się w morze popcornu... To tylko niektóre z uroków dzikiego zachodu. W westernowym miasteczku Los Mustangos, nieopodal Wisconsin swoją zmianę pełni Szeryf Bizon – przystojny, odważny, z najpiękniejszym wąsem. Jego andaluzyjski koń Błyskawica gotów jest na kolejny pościg za złoczyńcami z zachodniego Meksyku. Wiadomość o powrocie łachmyty Kaktusa wprawia go w osłupienie. Jako pomocnika wynajął Pilota Dodo, który bardzo dobrze zna tamtejsze tereny.

Czy Szeryf wraz z Pilotem Dodo położy kres 10 letniemu pościgowi? Kim jest Łachmyta Kaktus? Czy Indianie maczali w tym swoje palce?

Słoneczny klimat dzikiego zachodu, prawdziwie westernowa muzyka i odważny Szeryf Bizon.

“Wielki kanion - wielkie kłopoty”  to interaktywny spektakl, odwołujący się do historii oraz tradycji Kowbojów i Indian.

 

Tuż po interaktywnym spektaklu Wielki kanion - wielkie kłopoty, zapraszamy do strefy animacyjnej, gdzie prócz warsztatów fotograficznych czekać na Was będzie również Akademia Piłkarska Reissa, która przeniesie w gorący klimat, gwarantując piłkarskie emocje na najwyższym poziomie! 


A przez całe dwa dni w programie: W ten weekend będziemy wypatrywać pirackiej wyspy! Do tego zadania przygotujemy swoje własne lornetki – nie każdy musi mieć sokoli wzrok. Podobno zza horyzontu ma przypłynąć wielki statek  ze skrzynią pełną… przebrań! Każdy będzie mógł z niej skorzystać, spróbować swoich sił w modelingu i stanąć przed aparatem, bo z nim nie rozstaniemy się przez całe dwa dni.

 

18 SIERPNIA

sobota 11:00 – spektakl „Joga w Wietnamie”

Wietnam, 18 sierpnia 2018, zielone tereny góry Phan Xi Păng.

Zapach ryb, wielkie upały i rosa spływająca po źdźbłach trawy to klimat pięknego Wietnamu. Kapitan Dodo leci z kolejną misją ratunkową. Jego dziewczyna Angelina została uwięziona na szczycie góry Phan Xi Păng. Kto to zrobił? Nie wiadomo! Jego przyjaciel Nguyễn, twierdzi, że to sprawka małpy Chi, która uprawia tam jogę. Czy Pilot Dodo wraz ze swoją załogą położą kres wybrykom małpy? Dlaczego dziewczyna Angelina poleciała sama w tak daleką wyprawę? Czy przyjaciel Nguyễn zdradzi nam tajemnice góry?

“Joga w Wietnamie” to interaktywny spektakl zapierający dech w piersiach. Historia pokazuje bardzo ważną wartość jaką jest miłość, dostarcza olbrzymiej dawki humoru, a każdy Młody Widz w czasie jej trwania pozna sekrety Jogi Śmiechu!

 

Tuż po interaktywnym spektaklu Joga w Wietnamie, zapraszamy do strefy animacyjnej, gdzie czekać na Was będzie kadra z Akademii Piłkarskiej Reissa, która przeniesie w gorący klimat, gwarantując piłkarskie emocje na najwyższym poziomie! 

 

23-24 SIERPNIA – STREFA AVENE

Stoisko z dermokonsultacjami marki Avene.
 

25-26 SIERPNIA – ZAKOŃCZENIE LATA

Przedszkolaki i uczniaki! Wiemy, że kilka dni po tym weekendzie wracacie do swoich grup i szkolnych ławek, dlatego chcemy Wam umilić paskudny koniec wakacji. Wrócimy wspomnieniami w tropiki i zabawimy się w stylu hula: hawajskie kwiaty i owocowe drinki (do których podadzą wam popcorn i watę cukrową), polinezyjskie tatuaże oraz tańce hula dance w rytm najprawdziwszych bębnów. Będą też zabawy, konkursy, balonowa wojna, dmuchane zamki, eurobungee i… wasze ulubione kule wodne. W tych dniach King Cross Marcelin odwiedzi również ulubione radio Eska, które wpadnie w odwiedziny z Eska Summer City.

Oj będzie się działo…
 

Stoisko z dermokonsultacjami marki Avene.

 

REGULAMIN PLAŻY

Regulamin korzystania z Sezonowej „Plaży na Marcelinie” przed Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156 w Poznaniu.

§1 Postanowienia ogólne

1. Sezonowa Plaża Zewnętrzna (dalej jako: Plaża) jest okresowo wydzieloną strefą przed Centrum Handlowym King Cross Marcelin i dozorowaną przez pracowników Frog-Media, w której obowiązuje niniejszy Regulamin
2. Plaża jest dostępna codziennie od 2 lipca do 26 sierpnia w godzinach 11:00 – 19:00.
3. Plaża jest strefą znajdującą się na zewnątrz budynku, przy wejściu od ul. Kolorowej, ograniczoną obszarowo i ogrodzoną.
4. Elementy Plaży przeznaczone są dla dzieci od lat 3 do 8 lat.

§2 Sposób korzystania z Plaży

1. Korzystanie z leżaków na Plaży jest dozwolone tylko i wyłącznie bez wcześniejszej rezerwacji
2. Dzieci do lat 14 mogą przebywać na Plaży jedynie pod opieką osób pełnoletnich.
3. Elementy wyposażenia Plaży powinny być wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem i z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa.
4. W celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom korzystającym z Plaży, na terenie Plaży zakazuje się:

a) niszczenia urządzeń, w szczególności: leżaków, palm, ogrodzenia, tablic informacyjnych, koszy na śmieci,, urządzeń zabawowych,
b) grillowania,  gry w piłkę, palenia tytoniu, ruchu rowerowego na ogrodzonym terenie plaży
c) zaśmiecania, zakłócania spokoju i wypoczynku innym osobom
d) spożywania jedzenia na terenie piaskownicy, picia alkoholu oraz spożywania innych środków odurzających
e) wprowadzania zwierząt na teren Plaży
f) wstępu osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub środków odurzających

5. Za wszelkie uszkodzenia elementów wyposażenia Plaży odpowiada materialnie osoba, która wyrządziła szkodę lub jej prawni opiekunowie.
6. Za przedmioty wartościowe i rzeczy osobiste pozostawione na terenie „Plaży na Marcelinie” C.H. King Cross Marcelin ani firma obsługująca teren plaży nie ponosząi odpowiedzialności. [MP3] 

§5 Postanowienia końcowe

1. Osoby przebywające na plaży są zobowiązane do bezwzględnego przestrzegania poleceń pracowników obsługi Plaży na Marcelinie.
2. Wszelkie uszkodzenia urządzeń lub zniszczenia należy niezwłocznie zgłosić
3. Osoby naruszające przepisy niniejszego Regulaminu mogą zostać poproszone o natychmiastowe opuszczenie terenu Plaży.
4. Centrum Handlowe King Cross Marcelin nie ponosi odpowiedzialności za niezapoznanie się z niniejszym Regulaminem.

TELEFON ALARMOWY: 112

 

podziel się